سفارش با 30 درصد پیش پرداخت مابقی هنگام تحویل

بسته بندی و ارسال

خوشحالیم که محصول خود را از تاتاکالا سفارش داده اید ما سعی خواهیم کرد محصولات را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و ارسال کنیم

ارسال های ما به سه شکل متفاوت خواهد بود که برای ارسال ما از طریق های

و بر اساس وزن و ابعاد مشخص می شود که بصورت

برخی از اقلام بزرگ مثل یخچال و فریز – یخچال های مغازه ای و انوع ماشین های ظرف شویی و لباسشویی دارای هزینه ارسال می باشند

ما سعی کرده ایم تا تمامی مرسولات را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنی تا در حین حمل و نقل اتفاقی برای محصول نیافتد ، اما نگران نباشید در صورت بروز هرگونه زدگی ، خط و خش ، شکستگی  توسط پیک یا پست و تیپاکس می توانید جبران خسارت نمائید . 

خریدار محترم دقت نمائید :

چنانچه محصول شما در حین حمل و نقل شکستگی داشته باشد می بایست از دریافت مرسوله از شرکت پست یا تیپاکس امتناء کرده و جبران خسارت نمائید  . 

مرجوعی با احترام
پذیرفته میشود

قوانین بازگشت کالا

با تاتاکالا می توانید محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به راحتی و از راه دور خریداری کنید. تاتاکالا عموماً محصولات متنوعی به شما ارائه می‌دهند، از جمله لباس، الکترونیک، کالاهای آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، لوازم خانگی و بسیاری دیگر. با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی، شما می‌توانید به آسانی محصولات مورد علاقه خود را جستجو کنید و با توجه به نیاز و سلیقه خود، فیلترهای مختلف را اعمال کنید. همچنین، می‌توانید از توضیحات و نقد و بررسی های مشتریان قبلی استفاده کنید تا قبل از خرید، اطلاعات کاملی درباره محصول مورد نظرتان را به دست آورید.

دفتر مرکزی

آذربایجانشرقی - تبریز ،پالایشگاه ، کمربندی سردرود ، آخر کوی صنعتی سهند

ایمیل پشتیبانی

کلیه حقوق این سایت متعلق به تاتاکالا می باشد

روز های کاری از ساعت

9 صبح الی 8 شب
پاسخگوی شما هستیم