سفارش با 30 درصد پیش پرداخت مابقی هنگام تحویل

خط مشی شرکت تاتاکالا

1 - تامین کالا

ما حداکثر تلاش خود را می کنیم تا محصولات خریداری شده را در کمترین زمان ممکن از تولید کننده تامین کنیم 

2 - تظمین کیفیت

تمامی محصولاتی که در تاتاکالا می باشد از بهترین کیفیت موجود در بازار می باشد که قبل از ارسال توسط بخش فنی ارزیابی می شود و سپس برای شما ارسال می شود .

3 - بسته بندی و ارسال

می توانید از این صفحه ( کلیک کنید )  به نحوه بسته بندی محصولات و ارسال دسترسی داشته باشید 

4 - رضایت مندی خرید

برای ما رضایت خرید شما مهمترین فاکتور در کار است ، بخاطر داشته باشید محصولات ما شامل 1 سال گارانتی می باشد  ( برای مشاهده محصولاتی که دارای گارانتی هستن ، کلیک نمائید ) 

5 - پیگیری سفارشات

سفارشات شما در هر لحظه رصد می شوند و شما در هر زمانی می توانید ببنید که سفارش شما در چه وضعیتی قرار دارد ، برای اینکار کافیست یا به صفحه حساب کاربری خود مراجعه نمائید یا به بخش پیگیری سفارشات

6 - ارتقاء سطح خدمات

هدف ما ایجاد بستری مطمئن و امن در راستای فروش در سراسر کشور می باشد ، امید است با عنایت پروردگار در این راه پر فراز و نشیب  مارا همراهی نمائید

بالا بردن رضایت ذینفعان سازمان مهمترین سیاست این تاتاکالا می باشد، با انجام فعالیت های لازم رضایت آنها (مشتریان ، سرمایه گذاران ، کارکنان ، تامین کنندگان و سایرین) را محاسبه و تجزیه و تحلیل کرده و با ایجاد تعهد جمعی نسبت به پاسخ گویی به خواسته های مشتریان در کلیه سطوح سازمان اقدام می نماییم.

 

با استفاده از نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف و ریسک های آن ، کارآیی سازمان را بالا برده و همچنین با سناخت فرصت های موجود خارجی و نقاط قوت داخلی و ریسک های آنها در راستای بالا بردن سهم بازار تلاش و کوشش نماییم.

 

فعالیت های سازمان را با رعایت مقررات زیست محیطی ، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی انجام داده و با بکارگیری روش های مناسب ، مصرف انرژی را بهینه و از منابع در اختیار بطور صحیح استفاده می نماییم.

 

با اجرای برنامه های آموزشی در راستای افزایش دانش و مهارت کارکنان در کلیه حوزه ها مخصوصا در حوزه رسیدگی به شکایات ، مشکلات مشتریان را کاهش داده و نسبت به کسب رضایت آنها اقدام می نماییم.

 

کارکنان با ارزشمندترین سرمایه های سازمان می باشند ، با ایمن سازی و پاکسازی محیط کار شرایط مساعدی جهت انجام فعالیت ها توسط آنها فراهم می نماییم.

 

کیفیت محصولات نقطه قوت سازمان بوده و امری فراگیر و متاثر از عملکرد کلیه واحدهاست ، در این راستا با انجام فعالیت های پژوهشی و استفاده از دانش فنی روز در تولید ، همچنین بازنگری در سایر فرایندها و ایجاد بهبود مستمر ، مزیت رقابتی موجود ناشی از کیفیت را حفظ کرده و جهت جلوگیری از ایجاد خرابی ، دوباره کاری ها و ضایعات تلاش می نماییم.

 

با توجه به سرمایه گذاری مناسب در تولید و اطمینان از کیفیت محصولات فعالیت های لازم جهت برخورداری مشتریان از گارانتی محصولات را انجام می دهیم.

 

دستیابی به بازارهای جهانی با بکارگیری استراتژی که کمترین مخاطره را برای سازمان در برداشته و همجنین ورود به آنها برای سازمان سود آور باشد مورد توجه بوده و فعالیت های لازم در این راستا صورت می پذیرد.
منابع لازم تامین و زیر ساخت ها تامین میگردد و از آنجا که دستیابی به اهداف فوق بدون مشارکت کلیه پرسنل امکان پذیر نمی باشد ، انتظار دارم جهت تحقق اهداف اقدامات لازم توسط همکاران به نحو مطلوب انجام و همکاری لازم با نماینده مدیریت بعمل آید.

مرجوعی با احترام
پذیرفته میشود

قوانین بازگشت کالا

با تاتاکالا می توانید محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به راحتی و از راه دور خریداری کنید. تاتاکالا عموماً محصولات متنوعی به شما ارائه می‌دهند، از جمله لباس، الکترونیک، کالاهای آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، لوازم خانگی و بسیاری دیگر. با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی، شما می‌توانید به آسانی محصولات مورد علاقه خود را جستجو کنید و با توجه به نیاز و سلیقه خود، فیلترهای مختلف را اعمال کنید. همچنین، می‌توانید از توضیحات و نقد و بررسی های مشتریان قبلی استفاده کنید تا قبل از خرید، اطلاعات کاملی درباره محصول مورد نظرتان را به دست آورید.

دفتر مرکزی

آذربایجانشرقی - تبریز ،پالایشگاه ، کمربندی سردرود ، آخر کوی صنعتی سهند

ایمیل پشتیبانی

کلیه حقوق این سایت متعلق به تاتاکالا می باشد

روز های کاری از ساعت

9 صبح الی 8 شب
پاسخگوی شما هستیم